Dáme vám tipy na nejlepší investice, které jsou v současné době k dispozici. Dozvíte se základní informace o jednotlivých investicích. Investiční tipy v samotném článku.

Nejlepší investice je pro každého něho jiného

Nikdy se nedá konkrétně říci, která investice je zrovna nejlepší. Vždy záleží na vašich požadavních a cílech. Raději jsme pro vás vybraly ty nejlepší investice a vy si samy vyberete, která investice pro vás bude nejvíce výhodná. Obecně doporučuji investovat hlavně do reálných aktiv, která vám budou pravidelně přinášet zisk a vy tak budete mít pasivní příjmy.

Několik tipů na nejlepší investice

Postupně si projdeme jednotlivé nejlepší investice, které jsou v současné době k dispozici:

  • investice do podnikání – investice do vlastního podnikání vám může přinést největší výnos. Výnos však vždy záleží na vašich schopnost. Zhodnocení peňez přes podnikání vám však může přinést opravdu hodně velký výnos. Který často není nikdy jinde možné dosáhnout.
  • růstové akcie – akcie, které kupujeme s myšlenkou, že budou hodně růst. Důležité je nakoupit akcie, když jsou levné a prodávat když jsou rekordně drahé. Je potřeba mít dostatek informací, jinak nemá smysl do akcií investovat. Musíte se tedy tomu pravidelně věnovat.
  • dividendové akcie – jsou to akcie stabilních společností, které pravidelně vyplácejí dividendu. Dividenda je většinou vyplácena 1x ročně. Je dobré když držíte dividendové akcie delší dobu a sbíráte pravidelně dividendu. V Česku mezi dividendové akcie patří ČEZ,  Fortuna, Philip Morris ČR nebo Telefónica O2. Určitě si také přečtěte článek dividendové akcie.
  • investice do zlata – je vhodná zejména jako ochrana před inflací. Zlato udržuje svoji hodnotu. Více najdete v předchozím článku investice do zlata.
  • investice do nemovitosti – jedná se nákup nemovitostí, které máme v úmyslu pronajímat a tak vydělávat. Více o investicích do nemovitostí najdete v článku investice do nemovitostí.
  • investice do webových stránkách – jednou z netradičních investicí je investicí do webových stránek. Koupíte webové stránky a poté na nich prodáváte internetovou reklamu. Webovky vám tak generují pravidelně příjmy. Je však třeba mít patřičné znalosti.
  • investice do garáže – ve velkých městech mají lidé problémy s parkováním a krádežemi aut. Je možnost tedy lidem pronajímat garáž za pravidelný měsíční pronájem. Je to možnost hlavně ve větších městech. (Praha, Brno atd.).
  • investice do diamantů – slouží jako ochrana před inflací. Blíží jsme je rozebíraly v článku investice do diamantů.
  • orná půjda – orné půdy je stále méně a její cena půjde postupně nahoru. Investice do orné půjdy je vhoná zejména na delší období. Investice do orné půdy patří mezi nejlepší investice v době krize. Orná půda totiž skvěle uchovává hodnotu.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Komentáře uzavřeny.